Vpisna številka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • UN-EL-1.stopnja
  • MAG-EL-2.stopnja
  • VS-EL-1.stopnja
  • UN-MM-1.stopnja
  • MAG-MM-2.stopnja
  • Erasmus Courses
  •  
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
LSO1-B5
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • UN-EL-1.stopnja
  • MAG-EL-2.stopnja
  • VS-EL-1.stopnja
  • UN-MM-1.stopnja
  • MAG-MM-2.stopnja
  • Erasmus Courses
  •  
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Priporočilo: Izberite samo program in letnik (brez smeri), potem pa izberite še vse skupine, ki jim pripadate: tako tiste na vaši smeri kot tudi tiste pri izbirnih predmetih/modulih.
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 17.12.2018
Torek, 18.12.2018
Sreda, 19.12.2018
Četrtek, 20.12.2018
Petek, 21.12.2018
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
08:00
>>>
08:00
08:30
08:30
09:00
>>>
09:00
09:30
09:30
10:00
>>>
10:00
10:30
10:30
11:00
>>>
11:00
11:30
11:30
12:00
>>>
12:00
12:30
12:30
13:00
>>>
>>>
13:00
13:30
13:30
14:00
>>>
>>>
14:00
14:30
14:30
15:00
>>>
15:00
15:30
15:30
16:00
>>>
>>>
16:00
16:30
16:30
17:00
>>>
>>>
17:00
17:30
17:30
18:00
>>>
18:00
18:30
18:30
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 17.12.2018
Torek, 18.12.2018
Sreda, 19.12.2018
Četrtek, 20.12.2018
Petek, 21.12.2018
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 18.12.2018 14:54, v7.03
Šifra: ulfe
Izberi skupine za prikaz urnika
UN1-let1-P-vsi
UN1-let1-A-sk5
UN1-let1-A-sk4
UN1-let1-A-sk2
UN1-let1-A-sk3
UN1-let1-A-sk1
UN1-let1-L-sk7
UN1-let1-L-sk8
UN1-let1-L-sk10
UN1-let1-L-sk9
UN1-let1-L-sk5
UN1-let1-L-sk6
UN1-let1-L-sk3
UN1-let1-L-sk4
UN1-let1-L-sk1
UN1-let1-L-sk2
UN1-let2-P-vsi
UN1-let2-A-sk3
UN1-let2-A-sk1
UN1-let2-A-sk2
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
P01-C0314
P02-C0153
P03-C092
P04-CK72
P05-CK28
P06-B072
P07-B027
P08-B027
P09-B036computers
P10-B024
P11-B163
P12-B163
P13-B136
P14-B136
P15-B177
P16-B124
P17-A160
P18-A218computers
P19-A432
Diplomska soba-B040
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Dušan Agrež
Vanja Ambrožič
Maja Atanasijević Kunc
Valentin Ažbe
Jan Babič
Tadej Bajd
Boštjan Batagelj
Valentin Batagelj
Miha Bečan
Gaber Begeš
Samo Beguš
Aleš Belič
Aleš Berkopec
Janez Bešter
Grega Bizjak
Aljaž Blatnik
Sašo Blažič
Boštjan Blažič
Jerneja Bogovič
Jovan Bojkovski
Izberi predmete za prikaz urnika
Matematika I
Mehanika in termodinamika
Osnove elektrotehnike I
Osnove programiranja
Matematični repetitorij I
Matematika III
Meritve
Digitalne strukture
Komunikacijski sistemi
Gradniki sistemov vodenja
Analiza sistemov
Signali
Osnove robotike
Linearna elektronska vezja
Signali in sistemi
Elektronske komponente in senzorji
Optoelektronika
Elektroenergetska omrežja in naprave
Regulacijska tehnika
Modeliranje električnih strojev
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
computers
phono equipment
WebView
Eagle View
Pritličje
1. nadstropje
2. nadstropje
3. nadstropje
4. nadstropje
5. nadstropje
Računalniki
Ozvočenje
Grafoskop
WebView
Video konferenca
Lab
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
P
A
L
Zamenjave
Lab. vaje
KONZULTACIJE
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Število dni
  • Število tednov
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 15:30
  • 15:45
  • 16:00
  • 16:15
  • 16:30
  • 16:45
  • 17:00
  • 17:15
  • 17:30
  • 17:45
  • 18:00
  • 18:15
  • 18:30
  • 18:45
  • 19:00
  • 19:15
  • 19:30
  • 19:45
  • 20:00
  • 20:15
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 15:45
  • 16:00
  • 16:15
  • 16:30
  • 16:45
  • 17:00
  • 17:15
  • 17:30
  • 17:45
  • 18:00
  • 18:15
  • 18:30
  • 18:45
  • 19:00
  • 19:15
  • 19:30
  • 19:45
  • 20:00
  • 20:15
  • 20:30
ves dan
Block1A
Reservation 2A
Reservation 3A
Reservation 4A
Reservation 5A
Reservation 6A
Event Planner - Outlook
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Dušan Agrež
Vanja Ambrožič
Maja Atanasijević Kunc
Valentin Ažbe
Jan Babič
Tadej Bajd
Boštjan Batagelj
Valentin Batagelj
Miha Bečan
Gaber Begeš
Samo Beguš
Aleš Belič
Aleš Berkopec
Janez Bešter
Grega Bizjak
Aljaž Blatnik
Sašo Blažič
Boštjan Blažič
Jerneja Bogovič
Jovan Bojkovski
Export to Power Campus
Import from Power Campus