• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Ime: FAMNIT-VP1 (77)
Število sedežev: 77
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-VP2 (65)
Število sedežev: 65
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-MP1 (30)
Število sedežev: 30
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-MP2 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-MP3 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-MP4 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-MP5 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-MP6 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-MP7 (18)
Število sedežev: 18
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-Muzejski1 (18)
Število sedežev: 18
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-Muzejski2 (vajalnica)
Število sedežev: 30
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-Muzejski3 (24)
Število sedežev: 24
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-Muzejski4 (15)
Število sedežev: 15
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-SEMIN (12)
Število sedežev: 12
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-RLab1 (24/16)
Število sedežev: 24
Oprema prostora:
● 16 racunalnikov
Ime: FAMNIT-RLab2 (16/16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
● 16 racunalnikov
Ime: FAMNIT-RLab3 (20/16)
Število sedežev: 20
Oprema prostora:
● 17 racunalnikov
Ime: FAMNIT-RLab4 (28/16)
Število sedežev: 28
Oprema prostora:
● 16 racunalnikov
Ime: FAMNIT-RLab5 (15/15)
Število sedežev: 15
Oprema prostora:
● 15 racunalnikov
Ime: FHŠ-Tramontana (165)
Število sedežev: 165
Oprema prostora:
Ime: FHŠ-Burja1
Število sedežev: 60
Oprema prostora:
Ime: FHŠ-Levant1 (45)
Število sedežev: 45
Oprema prostora:
Ime: Rotunda (70)
Število sedežev: 70
Oprema prostora:
Ime: FVZ-KinezLab
Število sedežev: 15
Oprema prostora:
Ime: FHŠ-Maestral3
Število sedežev: 30
Oprema prostora:
Ime: FHŠ-Maestral1 (48)
Število sedežev: 48
Oprema prostora:
Ime: FHŠ-Levant3
Število sedežev: 36
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-IzolaLab
Število sedežev: 30
Oprema prostora:
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Zadnja sprememba: 18.12.2018 15:22, v7.03
Šifra: upfamnit
Izberi skupine za prikaz urnika
MA1
MF1
BF1
RIN1
RIN1-EN
MA1-EN
BF1-EN
RIN1-EN-1skup
RIN1-EN-2skup
BF2
MF3
MA3-STAT
BF3
MA3-SP
MA3-EN-SP
MA3-DE
MA3-EN-DE
MA3-FA
MA3-EN-FA
MA3-SS
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
FAMNIT-VP1 (77)77
FAMNIT-VP2 (65)65
FAMNIT-MP1 (30)30
FAMNIT-MP2 (16)16
FAMNIT-MP3 (16)16
FAMNIT-MP4 (16)16
FAMNIT-MP5 (16)16
FAMNIT-MP6 (16)16
FAMNIT-MP7 (18)18
FAMNIT-Muzejski1 (18)18
FAMNIT-Muzejski2 (vajalnica)30
FAMNIT-Muzejski3 (24)24
FAMNIT-Muzejski4 (15)15
FAMNIT-SEMIN (12)12
FAMNIT-RLab1 (24/16)2416 racunalnikov
FAMNIT-RLab2 (16/16)1616 racunalnikov
FAMNIT-RLab3 (20/16)2017 racunalnikov
FAMNIT-RLab4 (28/16)2816 racunalnikov
FAMNIT-RLab5 (15/15)1515 racunalnikov
FHŠ-Tramontana (165)165
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Ana Arzenšek
Dunja Bandelj
Alenka Baruca Arbeiter
Nino Bašić
Cene Bavec
Rok Blagus
Rok Bojanc
Štefan Bojnec
Barbara Boldin
Simon Brezovar
Andrej Brodnik
Elena Bužan
Cuauhtli Campos Mijangos
Nina Chiarelli
Ana Ćosić Pilepić
Ted Dobson
Gorazd Drevenšek
Julie Ducasse
Karla Ferjančič
Slobodan Filipovski
Izberi predmete za prikaz urnika
ALGEBRA-I
ALGEBRA-I EN
ANALIZA-I
ANALIZA-I EN
Programiranje I EN
Diskretna matematika I - Teorija množic
TOR-I
Matematični praktikum I
RAČ-PRAKT EN
STATISTIKA (MA, MF)
STOHASTIČNI-PROCESI
Diferencialne enačbe (izbirni)
Funkcionalna analiza (izbirni)
Simetrične šifre (izbirni)
Geometrija (izbirni)
Stohastični procesi (PMF)
Teorija končnih obsegov
Izbrana poglavja iz teorije končnih geometrij
IP-ANALIZA-I
Izbrana poglavja iz analize I EN
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
computers
phono equipment
14 mikroskopov
15 racunalnikov
16 racunalnikov
10 lup
Rotunda
ZRS
17 racunalnikov
17 racunalnikov
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
P+SE
SV
P
LV
SE+LV
P+SV
SE
SE+SV
P+LV
P1
LV1
SV+SE
P+SV+SE
SV+LV
P
P1+LV
SE1
K
LV2
SV1
SV2
SV3
SE2
P+SV.
P+ SV
LV3
P.
P.
P+SE
P+SV .
LV3
.P
P .
P.+SV.
SV .
.P.
.SE
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Število dni
  • Število tednov
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Block1A
Reservation 2A
Reservation 3A
Reservation 4A
Reservation 5A
Reservation 6A
Event Planner - Outlook
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Ana Arzenšek
Dunja Bandelj
Alenka Baruca Arbeiter
Nino Bašić
Cene Bavec
Rok Blagus
Rok Bojanc
Štefan Bojnec
Barbara Boldin
Simon Brezovar
Andrej Brodnik
Elena Bužan
Cuauhtli Campos Mijangos
Nina Chiarelli
Ana Ćosić Pilepić
Ted Dobson
Gorazd Drevenšek
Julie Ducasse
Karla Ferjančič
Slobodan Filipovski
Export to Power Campus
Import from Power Campus