Izberi datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • VS - Varstvo okolja in ekotehnologije - redni
  • MAG - Varstvo okolja in ekotehnologije - izredni
  • VS - Varstvo okolja in ekotehnologije - izredni
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • VS - Varstvo okolja in ekotehnologije - redni
  • MAG - Varstvo okolja in ekotehnologije - izredni
  • VS - Varstvo okolja in ekotehnologije - izredni
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 17.09.2018
Torek, 18.09.2018
Sreda, 19.09.2018
Četrtek, 20.09.2018
Petek, 21.09.2018
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00
07:00
07:30
07:30
08:00
08:00
08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 17.09.2018
Torek, 18.09.2018
Sreda, 19.09.2018
Četrtek, 20.09.2018
Petek, 21.09.2018
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 01.06.2018 07:18, v6.02
Šifra: vsvo
Izberi skupine za prikaz urnika
Izbirni predmet - R
Izbirni predmeti
Strokovni tuj jezik - Skupina A
Strokovni tuj jezik - Skupina B
Vsi - 1. letnik, R
Skupina A
Skupina B
VVGO - Skupina A
VVGO - Skupina B
KO - LV - Skupina A
KO - LV - Skupina B
KO - LV - Skupina C
Vsi - 3. letnik, R
Vsi, 1. letnik, I
Vsi - 1. letnik, I
Vsi - 3. letnik, I
Vsi - 2. letnik, R
Modul 1
Vsi - 2. letnik, I
Modul 1 - R
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Velika predavalnica100Projektor,Tabla,Računalnik
Modra predavalnica45Projektor,Tabla,Računalnik
Zelena predavalnica40Projektor,Tabla,Računalnik
Magistrska predavalnica 125Projektor,Tabla,Računalnik
Magistrska predavalnica 225Projektor,Tabla,Računalnik
Računalniška učilnica30Projektor,Tabla,Računalnik
Laboratorijska predavalnica30Projektor,Tabla,Računalnik
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Samar Al Sayegh Petkovšek
Blaž Barborič
Martin Batič
Kristijan Breznik
Anja Bubik
Andreja Centrih Erjavec
Katarina Čander
Andrej Čokl
Ivan Eržen
Viktor Grilc
Nikola Holeček
Darja Istenič
Lucija Kolar
Klemen Kotnik
Irena Mrak
Saša Piano
Goran Pipuš
Boštjan Pokorny
Matjaž Ravnjak
Cvetka Ribarič Lasnik
Izberi predmete za prikaz urnika
Človek in okolje
Okoljska sociologija
Strokovni tuji jezik
Matematika
Naravovarstvo
Ekosistemska biologija
Uvod v okoljske tehnologije
Kemija in okolje
Metode izdelave in predstavitve strokovnih poročil
Kemija onesnaževal
Geokemija okolja
Upravljanje s populacijami prostoživečih živali z osnovami načrtovanja v gozdnem prostoru
Presoja vplivov na okolje
Razvoj in urejanje podeželja
Raba in varstvo tal
Vplivi kmetijstva na okolje
Ekotoksikologija
Vpliv okolja na življenjske procese
Zdravstvena ekologija
Čiščenje odpadnih vod
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
Projektor
Računalnik
Tabla
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
predavanje
seminarske vaje
terenske vaje
laboratorijske vaje
Predavanja, vaje
Seminarske vaje - 1. skupina
Vaje - 2. skupina
Vaje - 1. skupina
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Število dni
  • Število tednov
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Block
Reservation 2
Reservation 3
Reservation 4
Reservation 5
Reservation 6
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Samar Al Sayegh Petkovšek
Blaž Barborič
Martin Batič
Kristijan Breznik
Anja Bubik
Andreja Centrih Erjavec
Katarina Čander
Andrej Čokl
Ivan Eržen
Viktor Grilc
Nikola Holeček
Darja Istenič
Lucija Kolar
Klemen Kotnik
Irena Mrak
Saša Piano
Goran Pipuš
Boštjan Pokorny
Matjaž Ravnjak
Cvetka Ribarič Lasnik
Export to Power Campus