Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • KIPARSTVO
  • SLIKARSTVO
  • INDUSTRIJSKO IN UNIKATNO OBLIKOVANJE
  • OBLIKOVANJE VIZUALNIH KOMUNIKACIJ
  • KRLD
  • MA KIPARSTVO
  • MA SLIKARSTVO
  • MA KRLD
  • MA OBLIKOVANJE VIZUALNIH KOMUNIKACIJ
  • MA INDUSTRIJSKO IN UNIKATNO OBLIKOVANJE
  • MA IZBIRNI PREDMETI
  • BA IZBIRNI PREDMETI
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • KIPARSTVO
  • SLIKARSTVO
  • INDUSTRIJSKO IN UNIKATNO OBLIKOVANJE
  • OBLIKOVANJE VIZUALNIH KOMUNIKACIJ
  • KRLD
  • MA KIPARSTVO
  • MA SLIKARSTVO
  • MA KRLD
  • MA OBLIKOVANJE VIZUALNIH KOMUNIKACIJ
  • MA INDUSTRIJSKO IN UNIKATNO OBLIKOVANJE
  • MA IZBIRNI PREDMETI
  • BA IZBIRNI PREDMETI
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 22.02.2021
Torek, 23.02.2021
Sreda, 24.02.2021
Četrtek, 25.02.2021
Petek, 26.02.2021
Sobota, 27.02.2021
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
7:00
7:00
7:15
7:15
7:30
7:30
7:45
7:45
8:00
8:00
8:15
8:15
8:30
8:30
8:45
8:45
9:00
9:00
9:15
9:15
9:30
9:30
9:45
9:45
10:00
10:00
10:15
10:15
10:30
10:30
10:45
10:45
11:00
11:00
11:15
11:15
11:30
11:30
11:45
11:45
12:00
12:00
12:15
12:15
12:30
12:30
12:45
12:45
13:00
13:00
13:15
13:15
13:30
13:30
13:45
13:45
14:00
14:00
14:15
14:15
14:30
14:30
14:45
14:45
15:00
15:00
15:15
15:15
15:30
15:30
15:45
15:45
16:00
16:00
16:15
16:15
16:30
16:30
16:45
16:45
17:00
17:00
17:15
17:15
17:30
17:30
17:45
17:45
18:00
18:00
18:15
18:15
18:30
18:30
18:45
18:45
19:00
19:00
19:15
19:15
19:30
19:30
19:45
19:45
20:00
20:00
20:15
20:15
20:30
20:30
20:45
20:45
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 22.02.2021
Torek, 23.02.2021
Sreda, 24.02.2021
Četrtek, 25.02.2021
Petek, 26.02.2021
Sobota, 27.02.2021
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 18.02.2021 15:49, v24.01
Šifra: aluo
Izberi skupine za prikaz urnika
KIP BA1
KIP BA2
KIP BA3
VINM BA3
SLIK BA1
SLIK BA2
SLIK BA3
VINM BA1
VINM BA2
FOTO BA1
GO BA1
ILU BA1
IO BA1
IO BA2
IO BA3
FOTO BA2
GO BA2
ILU BA2
ILU BA3
GO BA3
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
FF-P343030
FS-DSN1020
NTF-P030
BF-VIII/34020
DC-AS/K020
DC-AG020
DC-ILU030
DC-AK315020
DC-MIO020
DC-P110020
DC-P111020
DC-P112020
DC-P113020
DC-P114020
DC-P214020
DC-P310020
DC-P311020
DC-RU020
DC-IO1020
DC-IO2020
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Andreja Avsec
Jan Babnik
Jože Barši
Rok Benčin
Janez Benedičič
Uršula Berlot Pompe
Viktor Bernik
Damir Birsa
Ciril Bohak
Boštjan Botas Kenda
Narvika Bovcon
Suzana Bricelj
Vanja Bučan
Boštjan Bugarič
Irena Cigić
Miha Colner
Špela Čadež
Mirjam Čančer
Miran Čeh
Izberi predmete za prikaz urnika
Kiparstvo II
Risba II
Umetnostna zgodovina I - Uvod
Umetnostna zgodovina I - Seminar
Prostorske zasnove I
Kiparska tehnologija II
Video in novi mediji I
Kiparstvo IV
Likovna teorija II
Kiparska tehnologija IV
Oblikovne zasnove II
Risba IV
Video in novi mediji IP
Kiparstvo VI
Likovna teorija III
Umetnostna teorija
Oblikovne zasnove IV
Kiparska tehnologija VI
Slikarstvo II
Umetnostna zgodovina I
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
N. of seats
30
20
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
Predavanja
Delovna praksa
Izbirni predmet - IP
Strokovni izbirni
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do