Vpisna številka
  • Prej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • Zatem
Program/Letnik/Smer
  •  
  • EMŠ Farmacija
  • Laboratorijska biomedicina MAG
  • Industrijska farmacija MAG
  • Laboratorijska biomedicina UN
  • Kozmetologija UN
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • EMŠ Farmacija
  • Laboratorijska biomedicina MAG
  • Industrijska farmacija MAG
  • Laboratorijska biomedicina UN
  • Kozmetologija UN
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 19.10.2020
Torek, 20.10.2020
Sreda, 21.10.2020
Četrtek, 22.10.2020
Petek, 23.10.2020
Sobota, 24.10.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00-07:30
07:00-07:30
07:30-08:00
07:30-08:00
08:00-08:30
08:00-08:30
08:30-09:00
08:30-09:00
09:00-09:30
09:00-09:30
09:30-10:00
09:30-10:00
10:00-10:30
10:00-10:30
10:30-11:00
10:30-11:00
11:00-11:30
11:00-11:30
11:30-12:00
11:30-12:00
12:00-12:30
12:00-12:30
12:30-13:00
12:30-13:00
13:00-13:30
13:00-13:30
13:30-14:00
13:30-14:00
14:00-14:30
14:00-14:30
14:30-15:00
14:30-15:00
15:00-15:30
15:00-15:30
15:30-16:00
15:30-16:00
16:00-16:30
16:00-16:30
16:30-17:00
16:30-17:00
17:00-17:30
17:00-17:30
17:30-18:00
17:30-18:00
18:00-18:30
18:00-18:30
18:30-19:00
18:30-19:00
19:00-19:30
19:00-19:30
19:30-20:00
19:30-20:00
20:00-20:30
20:00-20:30
20:30-21:00
20:30-21:00
21:00-21:30
21:00-21:30
21:30-22:00
21:30-22:00
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 19.10.2020
Torek, 20.10.2020
Sreda, 21.10.2020
Četrtek, 22.10.2020
Petek, 23.10.2020
Sobota, 24.10.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 20.10.2020 08:39, v24.01
Šifra: ulffa
Izberi skupine za prikaz urnika
EMŠF1
EMŠF1F-4.sk.
EMŠF1F-3.sk.
EMŠF1F-2.sk.
EMŠF1F-1.sk.
EMŠF1M-5.sk.
EMŠF1M-4.sk.
EMŠF1M-3.sk.
EMŠF1M-2.sk.
EMŠF1M-1.sk.
EMŠF2
EMŠF3
EMŠF4
EMŠF5
LBMUN1
LBMUN2
LBMUN3
KOZMUN1
KOZMUN2
KOZMUN3
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
PD - dvorišče FFA160
ILIRIJA Velika predavalnica, Tržaška 32, Ljubljana120
P1 FFA-pritličje140
P2 FFA-I.nadst.77
P3 FFA-II.nadst.40
P4 FFA-III.nadst.40
P5 FFA-II.nadst.37računalniki
P7 - lesena stavba na dvorišču FFA42
P8 - lesena stavba na dvorišču FFA22
STARA RAČ. UČ. FFA-I.nadst.16računalniki
D13 - soba za zagovore30
Videokonferenca0
MALA FIZIKA, Jadranska 19, Ljubljana50
PRED. FIZIKA, Jadranska 19, Ljubljana50mala fizikalna
VELIKA FIZIKA, Jadranska 19, Ljubljana200velika fizikalna
F1 - FIZIKA/FMF, Jadranska 19 Ljubljana50
F4 - FIZIKA /FMF, Jadranska 1950
UKC - Dermatološka klinika30
MF - Inštitut za anatomijo50
MF - Inštitut za biofiziko, Lipičeva 2, Ljubljana200
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Pegi Ahlin Grabnar
Marko Anderluh
Denis Arčon
Zoran Arsov
Dušan Babić
Marija Babnik Gatej
Aleš Berlec
Janez Bernik
Marija Bešter Rogač
Marija Bogataj
Janez Bonča
Borut Božič
Mojca Božič Mijovski
Tomaž Bratkovič
Maja Bresjanac
Erika Cvetko
Zdenko Časar
Nanča Čebron Lipovac
Nataša Čelan Korošin
Tadej Čepeljnik
Izberi predmete za prikaz urnika
Matematika
Farmacevtska kemija I
Farmacevtska informatika
Analizna kemija
Farmacevtska tehnologija I
Fizikalna farmacija
Farmacevtska kemija II
Farmacevtska biokemija
Farmacevtska kemija III
Splošna in organska kemija
Analizna kemija
Biomedicinska informatika I
Klinična biokemija I
Biomedicinska analitika
Kozmetični izdelki I
Osnove transfuzijske medicine in transplantacije
Biomedicinska genetika (ang.)
Hemostaza
Citogenetične molekularno-biološke preiskave v hematologiji
Urgentna laboratorijska diagnostika
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
računalniki
mala fizikalna
velika fizikalna
Hotel Lev
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
predavanja
seminarji
vaje
predavanja/seminarji
seminarji/vaje
konzultacije
P+S
seminarji
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • predavanja
  • seminarji
  • vaje
  • predavanja/seminarji
  • seminarji/vaje
  • konzultacije
  • P+S
  • seminarji
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Rezervacija
Sestanek
Izpit
Predavanje
Drugo
Vaje
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Pegi Ahlin Grabnar
Marko Anderluh
Denis Arčon
Zoran Arsov
Dušan Babić
Marija Babnik Gatej
Aleš Berlec
Janez Bernik
Marija Bešter Rogač
Marija Bogataj
Janez Bonča
Borut Božič
Mojca Božič Mijovski
Tomaž Bratkovič
Maja Bresjanac
Erika Cvetko
Zdenko Časar
Nanča Čebron Lipovac
Nataša Čelan Korošin
Tadej Čepeljnik
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.