Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • ELEKTROTEHNIKA UN (BU10)
  • ELEKTROTEHNIKA VS (BV10)
  • INFORMATIKA IN TEHNOLOGIJE KOMUNICIRANJA UN (BU30)
  • INFORMATIKA IN TEHNOLOGIJE KOMUNICIRANJA VS (BV30)
  • MEDIJSKE KOMUNIKACIJE (BU50)
  • RAČUNALNIŠTVO IN INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE UN (BU20)
  • RAČUNALNIŠTVO IN INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE VS (BV20)
  • TELEKOMUNIKACIJE (BU40)
  • MEHATRONIKA (BU70)
  • MEHATRONIKA (BV70)
  • ELEKTROTEHNIKA (BM10) - 2. stopnja
  • INFORMATIKA IN TEHNOLOGIJE KOMUNICIRANJA (BM30) - 2. stopnja
  • MEDIJSKE KOMUNIKACIJE (BM50) - 2. stopnja
  • RAČUNALNIŠTVO IN INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE (BM20) - 2. stopnja
  • TELEKOMUNIKACIJE (BM40) - 2. stopnja
  • MEHATRONIKA (BMM7) - 2. stopnja
  • COMPUTER SCIENCE AND INFORMATION TECHNOLOGIES
  • ERASMUS
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • ELEKTROTEHNIKA UN (BU10)
  • ELEKTROTEHNIKA VS (BV10)
  • INFORMATIKA IN TEHNOLOGIJE KOMUNICIRANJA UN (BU30)
  • INFORMATIKA IN TEHNOLOGIJE KOMUNICIRANJA VS (BV30)
  • MEDIJSKE KOMUNIKACIJE (BU50)
  • RAČUNALNIŠTVO IN INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE UN (BU20)
  • RAČUNALNIŠTVO IN INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE VS (BV20)
  • TELEKOMUNIKACIJE (BU40)
  • MEHATRONIKA (BU70)
  • MEHATRONIKA (BV70)
  • ELEKTROTEHNIKA (BM10) - 2. stopnja
  • INFORMATIKA IN TEHNOLOGIJE KOMUNICIRANJA (BM30) - 2. stopnja
  • MEDIJSKE KOMUNIKACIJE (BM50) - 2. stopnja
  • RAČUNALNIŠTVO IN INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE (BM20) - 2. stopnja
  • TELEKOMUNIKACIJE (BM40) - 2. stopnja
  • MEHATRONIKA (BMM7) - 2. stopnja
  • COMPUTER SCIENCE AND INFORMATION TECHNOLOGIES
  • ERASMUS
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 30.03.2020
Torek, 31.03.2020
Sreda, 01.04.2020
Četrtek, 02.04.2020
Petek, 03.04.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00
07:00
07:30
07:30
08:00
08:00
08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
OPOMB
OPOMB
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 30.03.2020
Torek, 31.03.2020
Sreda, 01.04.2020
Četrtek, 02.04.2020
Petek, 03.04.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 31.03.2020 14:36, v22.10
Šifra: feri
Izberi skupine za prikaz urnika
E 1 UN
E 2 UN avt.
E 2 UN el.
E 2 UN moč.
E 1 VS
E 2 VS avt.
E 2 VS el.
E 2 VS moč.
TK 1 UN
TK 2 UN
MEHA 1 UN
MEHA 2 UN
MK 1 UN
MK 2 UN MP
MK 2 UN VK
RIT 1 VS
ITK 1 VS
ITK 2 VS
ITK 1 UN
ITK 2 UN
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
. .
IVAN ANŽEL
BARBARA ARCET
. ASISTENT
JOŽE BALIČ
MILOŠ BEKOVIĆ
ALEŠ BELŠAK
DOMINIK BENKOVIČ
TINA BERANIČ
UROŠ BERGLEZ
IGNACIJO BILUŠ
MARKO BIZJAK
DANIEL BLEJC
MLADEN BOROVIČ
MATEJ BOROVINŠEK
BORKO BOŠKOVIĆ
LEON BOŠNJAK
DRAGANA BOŽOVIĆ
TOMAŽ BRAJLIH
BOŽIDAR BRATINA
Izberi predmete za prikaz urnika
FIZIKA VALOVANJA
MIKROKRMILNIKI
REGULACIJE I
SENZORJI
TEORIJA SISTEMOV
MERITVE V ELEKTRONIKI
MIKRORAČUNALNIŠKE ARHITEKTURE
RAČUNALNIŠKO NAČRTOVANJE VEZIJ
UVOD V ANALIZO VEZIJ
ELEKTRIČNE NAPRAVE V ENERGETIKI
ELEKTRIČNI POGONI
ELEKTRODINAMIKA
ELEMENTI ELEKTROENERGETSKIH OMREŽIJ
MODELIRANJE IN VODENJE
ANGLEŠČINA - JEZIK STROKE
FIZIKA II
INTERNETNE TEHNOLOGIJE
MATEMATIKA II
OSNOVE ELEKTROTEHNIKE II
RAČUNALNIŠTVO
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
nova predavalnica
stara predavalnica
nova/stara predavalnica
računalniška učinica
hipulab
seminarska soba
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
PR
SV
LV/RV
SDL
TJ
LV
SE
PR 1
PR/SE/SV
SV 1
SE 1
SE 2
PR 2
SV/SE
SV/SE 2
SV/SE 1
PR/LV
PR/SE
PR 3
LV 1
LV 2
LV 3
LV 5
LV 4
LV 10
LV 9
LV 8
LV 7
LV 6
LV 11
RV
RV 2
RV 1
LV 15
LV 14
LV 13
LV 12
LV 18
LV 17
LV 16
LV 19
LV 25
LV 24
LV 23
LV 22
LV 21
LV 20
LV 33
LV 32
LV 31
LV 30
LV 29
LV 28
LV 27
LV 26
LV 35
LV 34
RV 3
RV 8
RV 7
RV 6
RV 5
RV 4
RV 13
RV 12
RV 11
RV 10
RV 9
PR 5
PR 4
PR/SV
SV 2
PR/SE 1
SE 3
SE 4
SE 5
KV
PRAKSA
PR 6
RV 14
PR/LV 1
PR/LV 2
SV 3
SE 6
SE 7
DIPL. DELO
SV 4
SV 5
PR/SE 2
PR/SE 3
PR/SE 4
PR/SE 5
PR 7
MAG. DELO
SV/RV
PR/SV/LV
SV/LV
D/M DELO
SV/LV/RV
PROJEKT
LV-
TV
LV--
SE št.1
SE št.2
SE št.3
SE št.4
SE št.5
SE št.6
SE št.7
SE št.8
SE št.9
SE št.10
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • PR
  • SV
  • LV/RV
  • SDL
  • TJ
  • LV
  • SE
  • PR 1
  • PR/SE/SV
  • SV 1
  • SE 1
  • SE 2
  • PR 2
  • SV/SE
  • SV/SE 2
  • SV/SE 1
  • PR/LV
  • PR/SE
  • PR 3
  • LV 1
  • LV 2
  • LV 3
  • LV 5
  • LV 4
  • LV 10
  • LV 9
  • LV 8
  • LV 7
  • LV 6
  • LV 11
  • RV
  • RV 2
  • RV 1
  • LV 15
  • LV 14
  • LV 13
  • LV 12
  • LV 18
  • LV 17
  • LV 16
  • LV 19
  • LV 25
  • LV 24
  • LV 23
  • LV 22
  • LV 21
  • LV 20
  • LV 33
  • LV 32
  • LV 31
  • LV 30
  • LV 29
  • LV 28
  • LV 27
  • LV 26
  • LV 35
  • LV 34
  • RV 3
  • RV 8
  • RV 7
  • RV 6
  • RV 5
  • RV 4
  • RV 13
  • RV 12
  • RV 11
  • RV 10
  • RV 9
  • PR 5
  • PR 4
  • PR/SV
  • SV 2
  • PR/SE 1
  • SE 3
  • SE 4
  • SE 5
  • KV
  • PRAKSA
  • PR 6
  • RV 14
  • PR/LV 1
  • PR/LV 2
  • SV 3
  • SE 6
  • SE 7
  • DIPL. DELO
  • SV 4
  • SV 5
  • PR/SE 2
  • PR/SE 3
  • PR/SE 4
  • PR/SE 5
  • PR 7
  • MAG. DELO
  • SV/RV
  • PR/SV/LV
  • SV/LV
  • D/M DELO
  • SV/LV/RV
  • PROJEKT
  • LV-
  • TV
  • LV--
  • SE št.1
  • SE št.2
  • SE št.3
  • SE št.4
  • SE št.5
  • SE št.6
  • SE št.7
  • SE št.8
  • SE št.9
  • SE št.10
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • OPOMB
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
ves dan
Block
Reservation 2
Reservation 3
Reservation 4
Reservation 5
Reservation 6
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
. .
IVAN ANŽEL
BARBARA ARCET
. ASISTENT
JOŽE BALIČ
MILOŠ BEKOVIĆ
ALEŠ BELŠAK
DOMINIK BENKOVIČ
TINA BERANIČ
UROŠ BERGLEZ
IGNACIJO BILUŠ
MARKO BIZJAK
DANIEL BLEJC
MLADEN BOROVIČ
MATEJ BOROVINŠEK
BORKO BOŠKOVIĆ
LEON BOŠNJAK
DRAGANA BOŽOVIĆ
TOMAŽ BRAJLIH
BOŽIDAR BRATINA
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.