Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • Agrikultura in okolje
  • Agrarna ekonomika in razvoj podeželja
  • Agronomija - okrasne rastline, zelenjava in poljščine
  • Biosistemsko inženirstvo
  • Ekološko kmetijstvo
  • Management v agroživilstvu in razvoj podeželja
  • Vinogradništvo, vinarstvo in sadjarstvo
  • Živinoreja
  • Agrarna ekonomika, 2. stopnja
  • Kmetijstvo, 2. stopnja
  • Varnost hrane v prehrambeni verigi, 2. stopnja
  • Kmetijstvo, 3. stopnja
  • Agrarna ekonomika, 3. stopnja
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • Agrikultura in okolje
  • Agrarna ekonomika in razvoj podeželja
  • Agronomija - okrasne rastline, zelenjava in poljščine
  • Biosistemsko inženirstvo
  • Ekološko kmetijstvo
  • Management v agroživilstvu in razvoj podeželja
  • Vinogradništvo, vinarstvo in sadjarstvo
  • Živinoreja
  • Agrarna ekonomika, 2. stopnja
  • Kmetijstvo, 2. stopnja
  • Varnost hrane v prehrambeni verigi, 2. stopnja
  • Kmetijstvo, 3. stopnja
  • Agrarna ekonomika, 3. stopnja
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 01.06.2020
Torek, 02.06.2020
Sreda, 03.06.2020
Četrtek, 04.06.2020
Petek, 05.06.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:15-
07:15-
-08:00
-08:00
08:15-
08:15-
-09:00
-09:00
09:15-
09:15-
-10:00
-10:00
10:15-
10:15-
-11:00
-11:00
11:05-
11:05-
-11:50
-11:50
12:00-
12:00-
-12:45
-12:45
13:00-
13:00-
-13:45
-13:45
14:00-
14:00-
-14:45
-14:45
15:00-
15:00-
-15:45
-15:45
16:00-
16:00-
-16:45
-16:45
17:00-
17:00-
-17:45
-17:45
18:00-
18:00-
-18:45
-18:45
19:00-
19:00-
-19:45
-19:45
20:00-
20:00-
-20:45
-20:45
21:00-21:30
21:00-21:30
21:30-22:00
21:30-22:00
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 01.06.2020
Torek, 02.06.2020
Sreda, 03.06.2020
Četrtek, 04.06.2020
Petek, 05.06.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 02.06.2020 08:27, v22.11
Šifra: fkbv
Izberi skupine za prikaz urnika
AGRO-1
AGRO-2
AGRO-3
BIO-1
BIO-2
BIO-3
EKO-1
EKO-2
EKO-3
VVS-1
VVS-2
VVS-3
ŽIV-1
ŽIV-2
ŽIV-3
AERP-1
MARP-2
MARP-3
AGRI-1
AGRI-2
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Predavalnica Auditorium Magnum224
Predavalnica Milana Erjavca80
Predavalnica 120
Predavalnica 220
Predavalnica 324
Predavalnica 460
Predavalnica 570
Predavalnica 630
Sejna soba16
Zbornica10
Mikroskopirnica16
Racunalniska predavalnica18
Laboratorij - Genetika20
Laboratorij - Kemija in biokemija20
Laboratorij - Pedologija20
Sadjarski laboratorij30
Laboratorij fiziologije rastlin - lab 33530
Kabinet profesorja5
Vila - predavalnica 0430
Vila - predavalnica 1315
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Nina Batorek Lukač
Martina Bavec
Franc Bavec
Peter Berk
Andreja Borec
Robert Brus
Maksimiljan Brus
Vesna Bukovac
Gjoko Bunevski
Marjeta Čandek Potokar
Andrej Dobovišek
Jernej Dolinšek
Ksenija Ekart
Ivan Eržen
Polonca Ferk
Robert Frangež
Nina Gorišek Miksić
Aleš Gregorc
Silva Grobelnik Mlakar
Anastazija Gselman
Izberi predmete za prikaz urnika
Osnove tehnike v kmetijstvu
Agrarna ekonomika
Kemija
Botanika
Matematika in statistika
Uvod v poljedelsko poskusništvo
Osnove rastlinske pridelave
Pedologija
Management v kmetijstvu
Angleški jezik I
Nemški jezik I
Osnove ekološkega kmetijstva
Kmetijski okoljski program
Aplikativna fitopatologija in entomologija (poljščine, zelenjava, okrasne rastline)
Osnove genetike
Splošno vrtnarstvo
Pridelava okrasnih rastlin
Marketing, regionalna oskrba in prodaja
Ekologija in razvoj poljščin ter zelenjadnic
Osnove žlahtnjenja rastlin
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
Grafoskop
Projektor
Avdio-video oprema
Računalnik
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
Predavanja
Laboratorijske vaje
Terenske vaje
Seminarske vaje
Seminarji
Samostojno delo
Laboratorijske vaje 1
Laboratorijske vaje 2
Laboratorijske vaje 3
Laboratorijske vaje 4
Seminarske vaje 1
Seminarske vaje 2
Terenske vaje 1
Terenske vaje 2
Terenske vaje 3
Terenske vaje 4
Laboratorijske vaje 5
Laboratorijske vaje 6
Terenske vaje 5
Terenske vaje 6
Seminarske vaje 3
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Predavanja
  • Laboratorijske vaje
  • Terenske vaje
  • Seminarske vaje
  • Seminarji
  • Samostojno delo
  • Laboratorijske vaje 1
  • Laboratorijske vaje 2
  • Laboratorijske vaje 3
  • Laboratorijske vaje 4
  • Seminarske vaje 1
  • Seminarske vaje 2
  • Terenske vaje 1
  • Terenske vaje 2
  • Terenske vaje 3
  • Terenske vaje 4
  • Laboratorijske vaje 5
  • Laboratorijske vaje 6
  • Terenske vaje 5
  • Terenske vaje 6
  • Seminarske vaje 3
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:15
  •  
  • 08:15
  •  
  • 09:15
  •  
  • 10:15
  •  
  • 11:05
  •  
  • 12:00
  •  
  • 13:00
  •  
  • 14:00
  •  
  • 15:00
  •  
  • 16:00
  •  
  • 17:00
  •  
  • 18:00
  •  
  • 19:00
  •  
  • 20:00
  •  
  • 21:00
  • 21:30
do
  •  
  • 08:00
  •  
  • 09:00
  •  
  • 10:00
  •  
  • 11:00
  •  
  • 11:50
  •  
  • 12:45
  •  
  • 13:45
  •  
  • 14:45
  •  
  • 15:45
  •  
  • 16:45
  •  
  • 17:45
  •  
  • 18:45
  •  
  • 19:45
  •  
  • 20:45
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Rezervirano
Predavanja
Seminarji
Delavnice
Ostalo
Vaje
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Nina Batorek Lukač
Martina Bavec
Franc Bavec
Peter Berk
Andreja Borec
Robert Brus
Maksimiljan Brus
Vesna Bukovac
Gjoko Bunevski
Marjeta Čandek Potokar
Andrej Dobovišek
Jernej Dolinšek
Ksenija Ekart
Ivan Eržen
Polonca Ferk
Robert Frangež
Nina Gorišek Miksić
Aleš Gregorc
Silva Grobelnik Mlakar
Anastazija Gselman
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.