Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • Matematicne znanosti (magistrski)
  • Matematicne znanosti EN (magistrski, angleška izvedba)
  • Racunalništvo in informatika (magistrski)
  • Matematika (dodiplomski)
  • Matematika v ekonomiji in financah (dodiplomski)
  • Racunalništvo in informatika (dodiplomski)
  • Bioinformatika (dodiplomski)
  • Matematika EN (dodiplomski, angleška izvedba)
  • Biopsihologija (dodiplomski)
  • Bioinformatika EN (dodiplomski, angleška izvedba)
  • Racunalništvo in informatika EN (dodiplomski, angleška izvedba)
  • Matematika s financnim inženiringom (magistrski)
  • Podatkovna znanost (magistrski)
  • Podatkovna znanost EN (magistrski, angleška izvedba)
  • Biodiverziteta/Varstvena biologija (dodiplomski)
  • Sredozemsko kmetijstvo (dodiplomski UN)
  • Sredozemsko kmetijstvo (dodiplomski VS)
  • Varstvo narave (magistrski)
  • Uporabna psihologija (magistrski)
  • Biopsihologija (magistrski)
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • Matematicne znanosti (magistrski)
  • Matematicne znanosti EN (magistrski, angleška izvedba)
  • Racunalništvo in informatika (magistrski)
  • Matematika (dodiplomski)
  • Matematika v ekonomiji in financah (dodiplomski)
  • Racunalništvo in informatika (dodiplomski)
  • Bioinformatika (dodiplomski)
  • Matematika EN (dodiplomski, angleška izvedba)
  • Biopsihologija (dodiplomski)
  • Bioinformatika EN (dodiplomski, angleška izvedba)
  • Racunalništvo in informatika EN (dodiplomski, angleška izvedba)
  • Matematika s financnim inženiringom (magistrski)
  • Podatkovna znanost (magistrski)
  • Podatkovna znanost EN (magistrski, angleška izvedba)
  • Biodiverziteta/Varstvena biologija (dodiplomski)
  • Sredozemsko kmetijstvo (dodiplomski UN)
  • Sredozemsko kmetijstvo (dodiplomski VS)
  • Varstvo narave (magistrski)
  • Uporabna psihologija (magistrski)
  • Biopsihologija (magistrski)
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 30.03.2020
Torek, 31.03.2020
Sreda, 01.04.2020
Četrtek, 02.04.2020
Petek, 03.04.2020
Sobota, 04.04.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00
07:00
07:30
07:30
08:00
08:00
08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 30.03.2020
Torek, 31.03.2020
Sreda, 01.04.2020
Četrtek, 02.04.2020
Petek, 03.04.2020
Sobota, 04.04.2020
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 31.03.2020 08:46, v22.10
Šifra: upfamnit
Izberi skupine za prikaz urnika
PMA1
PMA2
PMA1-EN
PMA2-EN
PRIN1
PRIN2
MA1
MF1
RIN2
BF1
MA2
MA1-EN
MA2-EN
MF3
BP3
RIN3-PP
BF1-EN
BF2-EN
RIN3-EN-PP
RIN2-SPO
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Famnit-VP1 (77)77
Famnit-VP2 (65)65
Famnit-MP1 (30)30
Famnit-MP2 (16)16
Famnit-MP3 (16)16
Famnit-MP4 (16)16
Famnit-MP5 (16)16
Famnit-MP6 (16)16
Famnit-MP7 (18)18
FAMNIT-Muzejski1 (18)18
FAMNIT-Muzejski2 (vajalnica)30
FAMNIT-Muzejski3 (24)24
FAMNIT-Muzejski4 (15)15
Famnit-SEMIN (12)12
FAMNIT-RLab1 (24/16)2416 racunalnikov
FAMNIT-RLab2 (16/16)1616 racunalnikov
FAMNIT-RLab3 (20/16)2017 racunalnikov
FAMNIT-RLab4 (28/15)2815 racunalnikov
FAMNIT-RLab5 (19/19)1519 racunalnikov
FHŠ-Tramontana (165)165
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Sofija Andelic
Marcin Anholcer
Ana Arzenšek
Dunja Bandelj
Amar Bapic
Alenka Baruca Arbeiter
Nino Bašic
Cene Bavec
Natalija Bilobrk
Rok Bojanc
Andrej Brodnik
Michael David Burnard
Elena Bužan
Cuauhtlli Campos Mijangos
Matjaž Cater
Nastja Cepak
Nina Chiarelli
Klen Copic Pucihar
Clement Dallard
Balazs David
Izberi predmete za prikaz urnika
Seminar PMA
Seminar PMA EN
Racunalniški raziskovalni seminar
Matematicni raziskovalni seminar
Algebra-II
Analiza II - Infinitezimalni racun
Diskretna-Matematika-II
MVAJ
Teorija-Iger
Podatkovno-Programiranje EN
Sistemi za podporo odlocanju (izbirni)
Izbrana poglavja iz numericnih metod EN
Izbrana poglavja iz teorije asociativnih shem
Osnove-Zavarovanja
Izbrana poglavja iz diskretne matematike
Izbrana poglavja iz diskretne matematike EN
Matematicni praktikum
Izbrana poglavja iz teorije števil
Financno inženirski praktikum
Izbrana poglavja iz kriptografije
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
computers
phono equipment
14 mikroskopov
15 racunalnikov
16 racunalnikov
10 lup
Rotunda
Zrs
17 racunalnikov
17 racunalnikov
19 racunalnikov
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
SE
P
SV
LV
P+SE
P+LV
SV+SE
P+SV
P+SE+LV
LV1
P1
TV
SE1
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Teden od do
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • SE
  • P
  • SV
  • LV
  • P+SE
  • P+LV
  • SV+SE
  • P+SV
  • P+SE+LV
  • LV1
  • P1
  • TV
  • SE1
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Block1A
Reservation 2A
Reservation 3A
Reservation 4A
Reservation 5A
Reservation 6A
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Sofija Andelic
Marcin Anholcer
Ana Arzenšek
Dunja Bandelj
Amar Bapic
Alenka Baruca Arbeiter
Nino Bašic
Cene Bavec
Natalija Bilobrk
Rok Bojanc
Andrej Brodnik
Michael David Burnard
Elena Bužan
Cuauhtlli Campos Mijangos
Matjaž Cater
Nastja Cepak
Nina Chiarelli
Klen Copic Pucihar
Clement Dallard
Balazs David
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.