• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Ime: Famnit-VP1 (77)
Število sedežev: 77
Oprema prostora:
Ime: Famnit-VP2 (65)
Število sedežev: 65
Oprema prostora:
Ime: Famnit-MP1 (30)
Število sedežev: 30
Oprema prostora:
Ime: Famnit-MP2 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: Famnit-MP3 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: Famnit-MP4 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: Famnit-MP5 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: Famnit-MP6 (16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
Ime: Famnit-MP7 (18)
Število sedežev: 18
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-Muzejski1 (18)
Število sedežev: 18
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-Muzejski2 (vajalnica)
Število sedežev: 30
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-Muzejski3 (24)
Število sedežev: 24
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-Muzejski4 (15)
Število sedežev: 15
Oprema prostora:
Ime: Famnit-SEMIN (12)
Število sedežev: 12
Oprema prostora:
Ime: FAMNIT-RLab1 (24/16)
Število sedežev: 24
Oprema prostora:
● 16 racunalnikov
Ime: FAMNIT-RLab2 (16/16)
Število sedežev: 16
Oprema prostora:
● 16 racunalnikov
Ime: FAMNIT-RLab3 (20/16)
Število sedežev: 20
Oprema prostora:
● 17 racunalnikov
Ime: FAMNIT-RLab4 (28/15)
Število sedežev: 28
Oprema prostora:
● 15 racunalnikov
Ime: FAMNIT-RLab5 (19/19)
Število sedežev: 15
Oprema prostora:
● 19 racunalnikov
Ime: FAMNIT-IzolaLab
Število sedežev: 30
Oprema prostora:
Ime: FHŠ-Tramontana (165)
Število sedežev: 165
Oprema prostora:
Ime: FHŠ-Levant1 (45)
Število sedežev: 45
Oprema prostora:
Ime: FHŠ-Levant2
Število sedežev: 30
Oprema prostora:
Ime: FHŠ-Maestral2
Število sedežev: 30
Oprema prostora:
Ime: FHŠ-Burja2
Število sedežev: 30
Oprema prostora:
Ime: FHŠ-tečaj SLO
Število sedežev: 30
Oprema prostora:
Ime: FM-B1
Število sedežev: 11
Oprema prostora:
Ime: Rotunda (70)
Število sedežev: 70
Oprema prostora:
Ime: Terenske vaje
Število sedežev: 10
Oprema prostora:
07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30
Zadnja sprememba: 19.11.2019 08:20, v21.02
Šifra: upfamnit
Izberi skupine za prikaz urnika
MA1
MF1
BF1
RIN1
RIN1-EN
MA1-EN
BF1-EN
RIN1-EN-1skup
RIN1-EN-2skup
BF2
BF2-EN
BI1
MF3
MA3-EN-STOH
MF2
MA2
BF2-ANA
BF3-ANA
MA3-EN
BF3-MOD
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Famnit-VP1 (77)77
Famnit-VP2 (65)65
Famnit-MP1 (30)30
Famnit-MP2 (16)16
Famnit-MP3 (16)16
Famnit-MP4 (16)16
Famnit-MP5 (16)16
Famnit-MP6 (16)16
Famnit-MP7 (18)18
FAMNIT-Muzejski1 (18)18
FAMNIT-Muzejski2 (vajalnica)30
FAMNIT-Muzejski3 (24)24
FAMNIT-Muzejski4 (15)15
Famnit-SEMIN (12)12
FAMNIT-RLab1 (24/16)2416 racunalnikov
FAMNIT-RLab2 (16/16)1616 racunalnikov
FAMNIT-RLab3 (20/16)2017 racunalnikov
FAMNIT-RLab4 (28/15)2815 racunalnikov
FAMNIT-RLab5 (19/19)1519 racunalnikov
FAMNIT-IzolaLab30
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Ana Arzenšek
Nuwan Attygalle
Dunja Bandelj
Alenka Baruca Arbeiter
Nino Bašić
Cene Bavec
Rok Blagus
Rok Bojanc
Štefan Bojnec
Barbara Boldin
Simon Brezovar
Petra Brne
Andrej Brodnik
Michael David Burnard
Elena Bužan
Cuauhtlli Campos Mijangos
Nastja Cepak
Nina Chiarelli
Ana Ćosić Pilepić
Klen Čopič Pucihar
Izberi predmete za prikaz urnika
Algebra-I
Algebra-I EN
Analiza-I
Analiza-I EN
Programiranje I EN
Računalništvo I EN (MA)
Diskretna matematika I - Teorija množic
TOR-I
TOR-I EN
Matematični praktikum I
Računalniški-Praktikum (MA, MF, BI)
Računalniški praktikum EN (MA)
Računalniški-Praktikum EN (RIN, BF)
Stohastični procesi
Analiza-III
Algebra III - Abstraktna algebra
Osnove numeričnega računanja
Matematično-Modeliranje
Geometrija (izbirni)
Teorija končnih obsegov
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
computers
phono equipment
14 mikroskopov
15 racunalnikov
16 racunalnikov
10 lup
Rotunda
Zrs
17 racunalnikov
17 racunalnikov
19 racunalnikov
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
P+SE
SV
P
LV
SE+LV
P+SV
P+LV
SE
SE+SV
SV+LV
P+SV+SE
SV+SE
P+lv
LV1
SV1
TV
P
SV
P
LV
SV
SE
P +SE
.LV
SE.
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • P+SE
  • SV
  • P
  • LV
  • SE+LV
  • P+SV
  • P+LV
  • SE
  • SE+SV
  • SV+LV
  • P+SV+SE
  • SV+SE
  • P+lv
  • LV1
  • SV1
  • TV
  • P
  • SV
  • P
  • LV
  • SV
  • SE
  • P +SE
  • .LV
  • SE.
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Dnevno in vikendi
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Block1A
Reservation 2A
Reservation 3A
Reservation 4A
Reservation 5A
Reservation 6A
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Tip uporabnika
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaTip uporabnikaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Ana Arzenšek
Nuwan Attygalle
Dunja Bandelj
Alenka Baruca Arbeiter
Nino Bašić
Cene Bavec
Rok Blagus
Rok Bojanc
Štefan Bojnec
Barbara Boldin
Simon Brezovar
Petra Brne
Andrej Brodnik
Michael David Burnard
Elena Bužan
Cuauhtlli Campos Mijangos
Nastja Cepak
Nina Chiarelli
Ana Ćosić Pilepić
Klen Čopič Pucihar
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.