Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • GEOGRAFIJA
  • ZGODOVINA
  • ITALIJANISTIKA
  • MEDKULTURNO JEZIKOVNO POSREDOVANJE
  • MEDIJSKI ŠTUDIJI
  • SLOVENISTIKA
  • GEORAFIJA-ZGODOVINA
  • ARHEOLOGIJA-ANTROPOLOGIJA
  • ARHEOLOGIJA-GEOGRAFIJA
  • ARHEOLOGIJA-ZGODOVINA
  • ANTROPOLOGIJA-ZGODOVINA
  • ANTROPOLOGIJA-GEOGRAFIJA
  • KULTURNA DEDIŠČINA-ZGODOVINA
  • KULTURNA DEDIŠČINA-ANTROPOLOGIJA
  • Druga stopnja
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • GEOGRAFIJA
  • ZGODOVINA
  • ITALIJANISTIKA
  • MEDKULTURNO JEZIKOVNO POSREDOVANJE
  • MEDIJSKI ŠTUDIJI
  • SLOVENISTIKA
  • GEORAFIJA-ZGODOVINA
  • ARHEOLOGIJA-ANTROPOLOGIJA
  • ARHEOLOGIJA-GEOGRAFIJA
  • ARHEOLOGIJA-ZGODOVINA
  • ANTROPOLOGIJA-ZGODOVINA
  • ANTROPOLOGIJA-GEOGRAFIJA
  • KULTURNA DEDIŠČINA-ZGODOVINA
  • KULTURNA DEDIŠČINA-ANTROPOLOGIJA
  • Druga stopnja
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 15.10.2018
Torek, 16.10.2018
Sreda, 17.10.2018
Četrtek, 18.10.2018
Petek, 19.10.2018
Sobota, 20.10.2018
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
08:20
08:20
09:10
09:10
10:00
10:00
10:50
10:50
11:40
11:40
12:30
12:30
13:20
13:20
14:10
14:10
15:00
15:00
15:50
15:50
16:40
16:40
17:30
17:30
18:20
18:20
19:10
19:10
20:00
20:00
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 15.10.2018
Torek, 16.10.2018
Sreda, 17.10.2018
Četrtek, 18.10.2018
Petek, 19.10.2018
Sobota, 20.10.2018
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 19.10.2018 14:08, v6.14
Šifra: upfhs
Izberi skupine za prikaz urnika
Sk-GEO-1
Sk-GEO-2
Sk-GEO-3
Sk-ZGO-1
Sk-ZGO-2
Sk-ZGO-3
Sk-ITA-1
Sk-ITA-2
Sk-ITA-3
Sk-MJP-ANG-FRA-1
Sk-MŠ-1
Sk-MŠ-2
Sk-MŠ-3
Sk-SLO-1
Sk-SLO-2
Sk-SLO-3
Sk-GEO-ZGO-1
Sk-GEO-ZGO-2
Sk-GEO-ZGO-3
Sk-ARH-ANT-1
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Burja 234Projektor
Burja 334Projektor
Levant 148Projektor
Levant 235Projektor
Levant 348Projektor
Levant 435Projektor
Maestral 148Projektor
Maestral 235Projektor
Maestral 348Projektor
Maestral 435Projektor
Računalniška - Burin32Projektor,Računalniki
Seminarska10Projektor
Tramontana165Projektor
Burja 167Projektor
UP FAMNIT30
UP FAMNIT RU130
Sejna30
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Jessica Acquavita
Gaspari Andrej
Kožuh Anna
Pregelj Barbara
Sandra Bašić Hrvatin
Helena Bažec
Ana Beguš
Ines Beguš I
David Bizjak
Simčič Blaž
Martina Blečić Kavur
Bugarič Boštjan
Valentina Brečko Grubar
Elena Bužan
Lev Centrih
Jadranka Cergol
Mojca Cerkvenik
Neva Čebron
Neža Čebron Lipovec
Tina Čok
Izberi predmete za prikaz urnika
Čas in prostor v starih civilizacijah
Regionalno planiranje
Zgodovina vsakdanjega življenja
Zgodovina antike
Uvod v jezikoslovje (ITA)
Slovnica italijanskega jezika 1 -oblikoslovje in skladnja
Moderni italijanski jezik 1
Sociolingvistika
Zgodovina slovenskega jezika
Jezikovni vidiki prevajanja
Arheološka dediščina Evrope
Naravna dediščina
Moderni italijanski jezik 2
Italijanska književnost 2
Fonetika in fonologija italijanskega jezika
Moderni italijanski jezik 3
Uvod v družbeno geografijo
Uvod v fizično geografijo
Regionalna geografija sveta
Splošna geografija Slovenije
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
Projektor
Računalniki
Pritličje
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
Drugo
KV
Predavanje
Seminar
Vaje
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Število dni
  • Število tednov
Ura od
  • 08:20
  •  
  • 09:10
  •  
  • 10:00
  •  
  • 10:50
  •  
  • 11:40
  •  
  • 12:30
  •  
  • 13:20
  •  
  • 14:10
  •  
  • 15:00
  •  
  • 15:50
  •  
  • 16:40
  •  
  • 17:30
  •  
  • 18:20
  •  
  • 19:10
  •  
  • 20:00
  •  
do
  •  
  • 09:05
  •  
  • 09:55
  •  
  • 10:45
  •  
  • 11:35
  •  
  • 12:25
  •  
  • 13:15
  •  
  • 14:05
  •  
  • 14:55
  •  
  • 15:45
  •  
  • 16:35
  •  
  • 17:25
  •  
  • 18:15
  •  
  • 19:05
  •  
  • 19:55
  •  
  • 20:45
ves dan
Blokada
Sestanek
Izpit
Izven-studijske aktivnosti
Ostalo
Vaje
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Jessica Acquavita
Gaspari Andrej
Kožuh Anna
Pregelj Barbara
Sandra Bašić Hrvatin
Helena Bažec
Ana Beguš
Ines Beguš I
David Bizjak
Simčič Blaž
Martina Blečić Kavur
Bugarič Boštjan
Valentina Brečko Grubar
Elena Bužan
Lev Centrih
Jadranka Cergol
Mojca Cerkvenik
Neva Čebron
Neža Čebron Lipovec
Tina Čok
Export to Power Campus