Datum/teden
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Program/Letnik/Smer
  •  
  • Veterinarstvo
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Program/Letnik/Smer
  •  
  • Veterinarstvo
  •  
  •  
  • Polni pogled
  • Samo zasedeno
  • Optimizirana višina
  • Optimizirano vse
  • Vse komprimirano
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 30.09.2019
Torek, 01.10.2019
Sreda, 02.10.2019
Četrtek, 03.10.2019
Petek, 04.10.2019
Sobota, 05.10.2019
Nedelja, 06.10.2019
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
07:00
07:00
07:30
07:30
08:00
08:00
08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
Prejšnji mesec
Prejšnji teden. Bližnjica: puščica levo
Ponedeljek, 30.09.2019
Torek, 01.10.2019
Sreda, 02.10.2019
Četrtek, 03.10.2019
Petek, 04.10.2019
Sobota, 05.10.2019
Nedelja, 06.10.2019
Naslednji teden. Bližnjica: puščica desno
Naslednji mesec
Zadnja sprememba: 16.07.2019 13:27, v12.05
Šifra: 1234
Izberi skupine za prikaz urnika
vsi-1
vsi-2
LABm-2-1
LABm-2-2
LABm-2-3
LABm-2-4
LABm-2-5
LAB-2-1
LAB-2-2
LAB-2-3
LAB-2-4
vsi-3
LAB-3-1
LAB-3-2
LAB-3-3
LAB-3-4
VPP-3-1
VPP-3-2
VPP-3-3
VPP-3-4
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
S - secirnica30
FV - fiziološka vajalnica30
ZP - zoohigienska30
HM - histološka mikroskopirnica30
PP - podiplomska predavalnica30
RU - računalniška učilnica30
FP - fiziološka predavalnica30
KV - kemijska vajalnica30
KP - klinična predavalnica30
MV - mikrobiološka vajalnica30
KP2 - mala klinična30
AMB - ambulanta Klinike za prežvekovalce30
RTG - rentgen30
KMŽ - Klinika za male živali30
PIK - predavalnica prašiči, prežvekovalci30
SZP - secirnica zdravstveno varstvo perutnine30
MDK - Zalog30
KCM - Celjske mesnine30
PHL - patohistološki laboratorij30
BF - mikroskopirnica agronomija30
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Franc Batič
Bojan Božič
Katja Cerar
Nina Čebulj Kadunc
Breda Čop
Jure Demšar
Jure Derganc
Martin Dobeic
Aleksandra Domanjko
Alenka Dovč
Peter Dovč
Vladimira Erjavec
Emil Erjavec
Gregor Fazarinc
Robert Frangež
Mitja Gombač
Jože Grom
Romana Grom
razni Izvajalci
Zorka Jakoš
Izberi predmete za prikaz urnika
ANATOMIJA DOMAČIH ŽIVALI
BIOKEMIJA
VETERINARSKA INFORMATIKA
BIOLOGIJA CELICE
ANGLEŠKI JEZIK
VETERINARSKO MEDICINSKA TERMINOLOGIJA
KRMNE, STRUPENE IN ZDRAVILNE RASTLINE
HISTOLOGIJA Z EMBRIOLOGIJO 1
KOMUNIKACIJSKE VEŠČINE
ZGODOVINA VETERINARSKE MEDICINE
PARAZITOLOGIJA
MIKROBILOLOGIJA Z IMUNOLOGIJO
VETERINARSKA FIZIOLOGIJA
HISTOLOGIJA Z EMBRIOLOGIO 2
ŽIVINOREJA
FIZIOLOGIJA PREHRANE ŽIVALI
PATOLOGIJA
PATOLOŠKA FIZIOLOGIJA
HIGIENA IN PATOLOGIIJA PREHRANE ŽIVALI
FARMAKOLOGIJA S TOKSIKOLOGIJO
Izberi skupine za prikaz urnika
Izberi prostore za prikaz urnika
Št. sedeževOprema prostora
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Urejanje skupin študenta
Skupine, ki so na voljo
Izbrane skupine
Koledar prostora:
Filter
Oprema prostora
Konfiguracijske nastavitve
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Vidne vrste izvajanja
P
V
S
IV
TV
Izpisi
Datum od do
Uredi prilagojene podatke za glavo izpisa
Prijava v aplikacijo
Sprememba gesla
Odjava iz aplikacije za
Potrdite brisanje rezervacije
Potrdite brisanje rezervacije za izbrani teden/dan
Potrdite brisanje urnika za izbrani teden/dan
Kreiranje nove rezervacije ( )
Program/Letnik/Smer
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • P
  • V
  • S
  • IV
  • TV
Skupine
Izvajalci
Prostori
Datum začetka
-
  • Dnevno
  • Tedensko
  • 2-Tedensko
  • 3-Tedensko
  • Mesečno: dan-t
Ura od
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
do
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
ves dan
Block
Reservation 2
Reservation 3
Reservation 4
Reservation 5
Reservation 6
Email
Opis
Beležka
Pregled urnika in rezervacij ( )
Skupine
Izvajalci
Prostori
Predmeti
Projekti
Izvajalci
Šifra Naziv
  •  
Kategorije
Naziv
Prostori
Cenik
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Str. mesto Prostori Odgovorna oseba
Izberi prostore za najem
Zaključi/Izpiši rezervacije
Datum od do
DatumMesecProstoriOdgovorni za prostoreOdgovorna osebaŠteviloEnota mereCenaCena uporabe prostoraŠifra projektaNaziv projektaOpis
Neveljavna vpisna številka
Urejanje podatkov izvajalca
Uporabnik
Urejanje podatkov študenta
Uporabnik
Uvoz podatkov o izvajalcih
Izberite datoteko
Uvoz podatkov o študentih
Izberite datoteko
Izberi izvajalce za prikaz urnika
Franc Batič
Bojan Božič
Katja Cerar
Nina Čebulj Kadunc
Breda Čop
Jure Demšar
Jure Derganc
Martin Dobeic
Aleksandra Domanjko
Alenka Dovč
Peter Dovč
Vladimira Erjavec
Emil Erjavec
Gregor Fazarinc
Robert Frangež
Mitja Gombač
Jože Grom
Romana Grom
razni Izvajalci
Zorka Jakoš
Export to Power Campus
Import from Power Campus
Rezervacija je izven tega šolskega leta.
Rezervacija je za predmet za katerega nimate pravic.
Rezervacija na nedelovni dan.
Rezervacija na nedelovni dan.